Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 5348094

nr 534 8094

signerad M H M, Magnus Holmér Hallstämplad, omarbetad, höjd: 90

Utrop:

100 kr

Såld:

5.100 kr

måndag 4 augusti 2008
kl 16:11:28